Ideální lustr do kostela?

art-glass-lustry-terezianske-marie-terezieNejen vážení páni faráři a jiní církevní hodnostáři se jednou za čas zamýšlejí nad tím, jakými lustry a svítidly zkrášlí svůj krásný kostel, aby se v něm věřící, poutníci anebo ti, kteří svou víru teprve hledají, cítili co nejlépe při svých rozjímáních a motlitbách. Jednou z možností, jaké lustry vybrat do kostela, může být právě výběr lustrů Marie Terezie.

Proč do kostela vybrat tereziánské lustry?

Lustry Marie Terezie se do interiéru kostela s vysokými stropy hodí díky svému tradičnímu designu, který připomíná doby rozkvětu křesťanské víry z doby baroka, kdy design tereziánského lustru vznikl. Stejně jako je každý kostel krásný ve své specifičnosti související s místem, kde se nachází, dobou, kdy byl postaven a krásným interiérem, kterým se vyznačuje, tak i tereziánský lustr může být vybrán na míru danému interiéru. Můžete si vybrat z nejrůznějších typů tereziánských lustrů, velikostí, například jednopatrový, dvoupatrový, s deseti, dvaceti, nebo třiceti rameny, lustry přisazené ke stropu nebo vysící na řetězu, ve zlatém provedení, nebo v provedení stříbrném.

ČTĚTE TAKÉ: 6 tipů jak vybrat křišťálový lustr nejen do obýváku

Kde si můžete křišťálové lustry Marie Terezie prohlédnout a objednat?

Typická svítidla v kostelech jsou kromě stropních lustrů i nástěnná svítidla. Samozřejmě je možné mít tereziánské nástěnné svítidlo, které bude ladit jak s křišťálovými tereziánskými lustry, tak s krásným interiérem kostela. Nabídka lustrů a svítidel Marie Terezie pro kostely je dostupná například zde: tereziánské české křišťálové lustry. Do jednoho měsíce může Vámi vybraný tereziánský lustr viset ve Vašem kostele. Nebojte se, výrobci lustrů vždy nabízejí i službu odborné montáže.

ČTĚTE TAKÉ: Luxusní křišťálové lustry Marie Terezie

Další fotografie lustrů do kostela si můžete prohlédnout zde na webu výrobce:
GALERIE LUSTRŮ DO KOSTELA

art-glass-lustry-terezianske-marie-terezie

Lustry Maria Terezia jako ideální křišťálové lustry do kostela, foto ArtGlass